Sparta Enschede JO17-1

Materiaaldienst: Taken en verantwoordelijkheden:  
Datum: Namen:            
12-aug 18-aug Mitchell Loek 1. Vóór de training: 5 minuten voor aanvang vd training ballen op pompen, hesjes, krat met bidons en hoedjes op het veld klaar leggen.
19-aug 25-aug Sil Lucas  
26-aug 1-sep Atif Dion  
2-sep 8-sep Eray Bob 2. Ná de training: zelfde aantal ballen, hesjes en hoedjes opbergen in hok 21. Bidons legen en in krat ook in hok 21 leggen
9-sep 15-sep Kay Bram  
16-sep 22-sep Haytem Tom  
23-sep 29-sep Ali Sam 3. Bij afwezigheid, zelf vervanging regelen.  
30-sep 6-okt Ruben Mitchell            
7-okt 13-okt Loek Sil 4. Op wedstrijddagen: 6 ballen, van elke kleur 4 hesjes, 10 hoedjes en krat met bidons
14-okt 20-okt Lucas Atif  
21-okt 27-okt Dion Eray 5. Ná wedstrijd alle spullen weer terugleggen in ballenhok, nummer 21, bidons legen.
28-okt 3-nov Bob Kay  
4-nov 10-nov Bram Haytem 6. Sleutels van ballenhok beheren en overdragen aan volgende ploeg
11-nov 17-nov Tom Ali  
18-nov 24-nov Sam Ruben            
25-nov 1-dec Mitchell Loek            
2-dec 8-dec Sil Lucas            
9-dec 15-dec Atif Dion            
16-dec 22-dec Eray Bob            
23-dec 29-dec Kay Bram            

Was- en rijschema
1 In de kolom wassen staat de naam van de speler die de teamtas ná de wedstrijd meeneemt, shirts wast en weer meeneemt naar de volgende wedstrijd.

2 In de kolom Rijden staan de namen van de ouders die geacht worden te rijden naar de uitwedstrijd.

3 Bij afwezigheid of niet in staat zijn om te rijden, graag onderling zelf vervanging regelen, zowel bij het wassen als bij het rijden:

Datum: Tegenstander: Uit/Thuis Wassen: Rijden
24-aug Stevo Thuis Mitchell  
28-aug Quick Uit Loek Mitchell, Loek en Sil
31-aug SV Twello Thuis Sil  
4-sep Tubanters Uit Ruben eigen gelegenheid
7-sep Vorden Uit Lucas Lucas, Atif en Dion
14-sep PH Uit Dion Eray, Bob en Kay
21-sep TVC 28 Uit Eray Bram, Haytem en Tom
28-sep Victoria 28 Thuis Bob  
5-okt Avanti W. Thuis Kay  
12-okt ATC 65 Uit Bram Ali, Sam en Ruben
19-okt inhaal/beker      
26-okt SDC 12 Uit Haytem Mitchell, Loek en Sil
2-nov Tubantia Thuis Tom  
9-nov BWO Thuis Ali  
16-nov Losser Uit Sam Lucas, Atif en Dion
23-nov Rigtersbleek Thuis Ruben  
30-nov Achilles 12 Uit Mitchell Eray, Bob en Kay
7-dec Vogido  Thuis Loek  
14-dec De Tubanters Uit Sil eigen gelegenheid
Verwachte winterstop