Erelijst cvv Sparta Enschede

 Bond  Seizoen  Klasse    Bond  Seizoen  Klasse
K.N.V.B. 2022 Р2023 2e klasse J   C.N.V.B. 1938 Р1939 1e klasse
K.N.V.B. 2011 Р2012 2e klasse H   C.N.V.B. 1938 Р1939 kampioen van Nederland
K.N.V.B. 2003 Р2004 3e klasse D   C.N.V.B. 1937 Р1938 1e klasse
K.N.V.B. 1992 Р1993 4e klasse D   C.N.V.B. 1937 Р1938 kampioen van Nederland
K.N.V.B. 1987 Р1988 3e klasse B   C.N.V.B. 1936 Р1937 afdeling 8: 1e klasse
K.N.V.B. 1973 Р1974 4e klasse C   C.N.V.B. 1936 Р1937 kampioen van Nederland
K.N.V.B. 1968 Р1969 4e klasse C   C.N.V.B. 1934 Р1935 afdeling 8: 1e klasse
T.V.B. 1951 Р1952 district oost 3e klasse   C.N.V.B. 1934 Р1935 kampioen van Nederland
T.V.B. 1950 Р1951 district oost 3e klasse   C.N.V.B. 1933 Р1934 afdeling 8: 1e klasse
T.V.B. 1947 Р1948 district III 4e klasse   C.N.V.B. 1932 Р1933 afdeling 8: 1e klasse
T.V.B. 1940 Р1941 klasse 1A   E.V.B. 1931- 1932  
N.C.V.B. 1939 Р1940 1e klasse        

Kampioen 2022 – 2023 2e klasse J

Boven: Dick de Jong (teammanager), Imar Bult, Mika Klepper, Maikel Boelema, Daan Akkerman, Danny Reinders, Simon Prinsen, Berke Bozkir, Roy Heyl (ass.scheidsrechter).

Midden: Marco Snippe (teammanager), Tim ter Huerne, Koen Kremers, Jasper Stobbe, Quirijn Kiers, Anthony Ramkalup, Tom Weeren, Lars Bult, Peter Coppens (fysiotherapeut).

Voor: Atif Arabou, Randy Pater, Rob van Holland, Alessio Pinna, Jaro Beijes (ass.trainer), Joost Du Gardijn (trainer/coach), Jeroen de Romph (keeperstrainer), Gabri√ęl Genc, Mats Holtkamp, Jorn Jonge Poerink, Luuk de Haan.

Kampioen 2011 – 2012 2e klasse H

Achter v.l.n.r.: Jan Maris (leider), Roy Nieuwenhuis, Kaj Vonk, Ron Rietman, Joost IJdens, Abel Gerrits, Pieter Jan van Zwieten en Peter Coppens (fysiotherapeut).

Midden v.l.n.r.: Dick de Jong (leider), Bjorn Bekkers, Tim Jongman, Jan Willem van Holland (hoofdtrainer), Floris Tattersall, Niek van der Veen, Luuk Collou en Sjouke Boomsma (ass. scheidsrechter).

Voor v.l.n.r.: Olaf van den Heuvel, Matthijs ter Horst, Remco Oosterbroek, Wim Ooitink (hoofdsponsor), Jeroen de Romph, Tom Cornelisse en Danny Reinders.

Kampioen 2003 – 204 3e klasse D

Achter v.l.n.r.: Michel Weiss, Mike Sessink, Marc Wools, Martin van der Meulen, Tim Jongman.

Midden v.l.n.r.: Tonny ter Huerne (ass. scheidsrechter), Klaas Friskus (leider), Niels Keuter, Jan Willem van Holland, Wouter Velsing, Marc Tiggeler, Wouter Jaap Evers, Stefan Kok, Peter Coppens (fysiotherapeut) en Jan Maris (leider).

Voor v.l.n.r.: Robert Hembrecht, Pieter Jan van Zwieten, Hans Groenhuijsen (hoofdsponsor), Peter Bokma (hoofdtrainer), Bas Ponsteen (hoofdsponsor), Marco Volbers, Jeroen Lunding.

Kampioen 1992 – 1993 4e klasse D

Achter v.l.n.r.: Paul Wibier (leider), Erwin Winters, Rob Keuler, Gert Schoonbeek, Marc Oldeman, Henk Hofman,
Sander ter Mors, Dick de Jong, Jan Bronkers (hoofdtrainer) en Hennie Kloppenborg (verzorger).

Voor v.l.n.r.: Hans Alberts (ass. grensrechter), Anne de Vries, Olaf Nieuwenhuis, Roy Nijboer, Gert Klijnstra,
Dennis Bornebroek en Pauli Voorhaar.
 

Kampioen 1987 – 1988 3e klasse B

Staand v.l.n.r.: Roel Weener (trainer), Gert Schoonbeek, Rob Keuler, Wim Bakker, Ronald Vochteloo, Henri Goossen,

Henk Hofman, Henk Winters, Erwin Winters, Anne de Vries en Bertus de Jong (leider).

Voor v.l.n.r.: Henny Boel (grensrechter), Gerrit Wijnen (verzorger), Ruud Hankel, Olaf Nieuwenhuis, Dick de Jong,
Geerco Holtkamp, Hans Cornelisse, Hans Vos, Roy Nijboer.

Kampioen 1973 – 1974 4e klasse C

Achter v.l.n.r.: Dick Reekers (hoofdtrainer), Appie te Winkel (ass. scheidsrechter), Bertus de Jong, Jacob Knobbe,
Jan de Vries, Hans Jonker, Jan Krol, Klaas Friskus, Wim Bonder, Arnold Spin (leider) en Henk Nijmeijer (verzorger).

Voor v.l.n.r.: Henk Reinders, Harm Otter, Corrie Venekamp, Kees Goris, Marcel Schophaus, Hennie Bouw,
Lambert Lutje en Henk de Haan.

Kampioen 1968 – 1969 4e klasse C

Staand v.l.n.r.: Cor van Harselaar (leider), Hilbrand Schoonbeek (ass. scheidsrechter), Gea Brouwer, Wim Kok,
Albert Moraal, Hein Veenstra, Appie Lutje, Lammert Lutje, Mister Robinson (trainer) en Henk Senkeldam (leider).

Voor v.l.n.r.: Jacob Knobbe, Dick Budding, Dick Hartman, Gerrit Bakker, Cees Mijwaart, Jaap Baas, Corrie Venekamp
en Hans Albers.

Kampioen 1950 – 1951 3e klasse district oost

Achter v.l.n.r.: dhr. Helwich, Cor van Harselaar, Klaas Zwier, Freek Vennink, Hennie Maas,
Siep Greiving, Jaap Bouw en Martin Seubrink.

Voor v.l.n.r.: Gerrit List, Jan Wevers, Marinus ten Donkelaar, Arnold Spin en Wolter Koops.

Landskampioen 1938 van de C.N.V.B.

Staand v.l.n.r.: Jan Wiecherink, Joop Hembrecht, Gerard Grootenhuis, Jaap Zwier, Cor Tigchelaar
en Bertus Broekhuizen.

Midden v.l.n.r.: Piet Friskus, Johan Hofhuis, Henk Bijkerk en Henny Maas.
Voor v.l.n.r.: Karel Weener, Geert ten Cate en Klaas Hembrecht.

Kampioen 1936 – 1937 afdeling 8 1e klasse

Achter v.l.n.r.: Joop Hembrecht, Gerard Grootenhuis, Jaap Zwier, Cor Tigchelaar en Henk Bijkerk.

Midden v.l.n.r.: Hennie Maas, Frits Vennink en Karel Weener.

Voor v.l.n.r.: Piet Bekaert, Geert ten Cate en Henk Haveman.
.

Landskampioen 1934 – 1935 C.N.V.B.

Staand v.l.n.r.: Joop Hembrecht, Gerard Grootenhuis, Bertus Nijboer, Johan Stuiver, Remmelt IJspeert en Jaap Zwier.

Zittend v.l.n.r.: Gerrit Luiten, Jan Haveman, Geert ten Cate, Piet Bekaert en Henk Bijkerk.

Kampioen 1933 – 1934 afdeling 8 1e klasse

Achter v.l.n.r.: Joop Hembrecht, Gerard Grootenhuis, Roelof Weener, Jaap Zwier, Karel Weener, Henk Bijkerk
en Bernard Wagelaar.

Midden v.l.n.r.: Remmelt IJspeert, Bertus Nijboer en Jan Haveman.

Voor v.l.n.r.: Piet Bekaert, Geert ten Cate en Johan Stuiver

Kampioen 1932 – 1933 afdeling 8 1e klasse

Achter v.l.n.r.: Joop Hembrecht, Gerard Grootenhuis, Jaap Zwier, Karel Weener en Teun Weener.

Midden: Jan Haveman.

Voor v.l.n.r.: Piet Bekeart, Remmelt IJspeert, Gijs ten Brink, Bernard Wagelaar en Johan van Harselaar.

TOP