Teams Sparta Enschede

Hierbij treft u de teamindelingen aan voor het seizoen 2019-2020.

Trainingsschema seizoen 2019-2020

Teamindelingen, hoe werkt dat? Lees verder>>

C.V.V. Sparta, Technische Commissie en Jeugdcommissie

Bijgewerkt dinsdag 20 augustus 2019

JO19-1/2 JO19-3 JO19-4
Abdelhak Belhadi Bart Kleinlugtenbeld Chris Wiertz
Ali Ahmadi Derk van ‘t Oever Daan Aarsen
Bram de Kinderen Finn Haccou Damian Hulst
Christiaan van der Veer Floris Krijnsen Hidde Wanschers
Damian Gulunay Jelle Berger Jarno Snuverink
Diego Jonkers Jeroen de Vries Jasper de Vries
Emir Odabas Koen de Jong Job van Lunteren
Gabriel Genc Koen Kootstra Johan Alsahi
Gaet Al Zubaidi Lars Winters Jordan Romney
Imar Bult Michel Langenberg  Jordi Sotthewes
Jan vd Biggelaar Milon Tuinstra Klaas Meems
Jasper Stobbe Ramon Huisman Luca Spijk
Jasper van den Bos Tom van der Molen Luuk Baveld
Koen Hobbelink Vigo de Langen Mink Kwintenberg
Leen Pompert Willian Hasperhoven Munk Boom
Luuk de Haan   Pim Zeis
Mats Holtkamp   Sam van Riel
Max Laarhuis   Sidney van Tol
Nassim Oulad Ben Lahcen   Stephan van de Berg
Nick Bokma   Thijmen Mardjan
Randy Pater   Tijs Habraken
Ruben Aygur    
Stijn Hendriks    
Thijs Bult    
Tim Doppen    
Wessel Morsink    
Yahya Surmeli    
JO17-1 JO17-3 JO17-4
Ali Oulad Ben Lahcen Bram Veurink Bodo Otten
Atif Arabou Daniel Doornhein Daniel Veneziano
Bob Fransen Ferry de Jong Jorrit van Dielen
Bram Kremer Inbrahim Bery Balday Kevin Jan Mensinga
Danilo Minnegal Jerrel Ransing Lars Berger
Dimas Bult Jesse Nieboer  Lars de Man
Dion Bartelink Marijn Eppink Mark Winters
Eray Eroglu Massimo ter Horst Melih Uzun
Ferdi Dereli Mathay Genc Safeer Madiha
Halilibrahim Ozdemir Otis Kersbergen Stan Konter
Haytem Mahdoub Pablo Kaspers Sven Teering
Ingmar Wissink Stijn Hegeman Thijs Bakker
Jelmer van Herwijnen Stijn vd Molen Thom Burkink
Jim Coster Tore Wijnreder Tijmen Maikel
Kai Klaaskate Twan Weevers Walid Mezouar
Loek ten Bos Wessel Broshuis  
Lucas Douwsma    
Marlo Muller JO17-5 JO17-6
Mart Behrens Bo Weener Alain Borigilone
Mitchell vd Boogaard Can Kosk Armin Riyahi Dehkordi
Ruben Zonder Daan ten Velde Coskun Alabay
Sam Wijgerink Jesper Hooning Manh Nuygen
Sil Deuzeman Job Bies Matthias Koole
Ties Meijer Jonathan Bies Maurits Holdijk
Tijn Pieperiet Mats Oude Groeneger Million Teklemaryam
Tom Richters Pjotr de Haan Naomi Swier
Tygo Bakker Rahi Iman Naser Salkic
Tygo Peereboom Rick Tuinbeek Sem Roordink
  Robin de Rooij Storm Steenbergen
  Stan Juurlink Thijs Schildkamp
  Sven Heijnen Thomas Voigt 
  Tom Altena Valentino Pala
    Vernon Hofman
JO15-1 JO15-2 JO15-3
Abdulatif Canel Bruno Kist Bas Beimer
Cem Eroglu Cleo Da Silva Emre Gulmus
Daan Ros Danique Brendel Huub Martens
Daan Winkel Donny Hummelink Ibrahim Moradi
Eren Yavuzer Guus Busscher Ilano Aloise
Gijs Spaling Jesse Tabak Joren Scheurwater
Mathijs de Vries Julius Laarhuis Jort Doorenbusch
Noah Renssen Lars oude Groeneger Mart Aarnink
Olivier Monnink Niels Stobbelaar Matthijs Donker
Pelle Maasdam Samuel Noordman Mick Swier
Ruben Bos Simon Veneziano Mikolaj Majewski
Siebe Heeringa Tijn Bruggink Quinten Rehorst
Steven Veereschild Tijn van den Biggelaar Storm Floris
Sven Hagels   Yash Ransing
Tim Meerlo   Yorick van Wilpe
Wout Veereschild    
     
JO15-4 JO15-5 JO15-6
Antony Spaans Atoun Albik Ali Aktas
Aschraf Dabo Berke Yuksel Amara Makram
David Polednik Boyd Minnegal Ariyan Moradi
Dean Wissink Esli Dielemans Dyaro Wessels
Emmanuel Genc Joren Konter Jasper Scheffel
Espen Folkner Maarten Smit Justin Hu
Jayvey Koelmans Mendel Katalanc Kaan Ertunc
Jeremy Hofhuis Sebastian Mulstege Maarten Smit
Justin Bruns Sem Ticheler Merlijn Dumee
Kato de Haan Taeh Chaairi Milan van Bergen
Luca Thijssen Tolga Sal Musver Madiha
Luuk Berger Wessel de Leeuw Omer Demirel (Kaan)
Nick Breukers Yonah Vos Piet Haverkort
Pere Bosman   Sem Vaneker
Safouan Mohamed Guernaoui   Ward Kootstra
Yusuf Gorun    
Zus Pompert    
JO13-1 JO13-2 JO13-3
Abdulvedud Canel Cas Onstwedder Colin Offenberg
Damian Malki Damain Walkot Duuk Duijndam
Dani Ena Dennie Postma Jesper Gunneman
Duuk Hagels Filip Bies Jonas Bult
Duuk van Riel Ian Rolefes Lotfi Elharrak
Jebbe ten Dam Jaysen Nijman Mohammed Bakkali
Jonas Bok Jelte van Limbeek Quinten Esse
Lucas Kamperman Jin Buitenhek Rafael Eggert
Malik Can Yildrim Jip Overduin Rafael Soumi
Mats ten Dam Linde Volbers Sander Toet
Mick Floris Max van der Molen Sil Veld
Pim Bruggink Michael Janssen Teun Schunselaar
Sep Roossink Sebastiaan Bijkerk Youness Abdoune
  Sven de Regt Zakarios Koriel
  Teun Fiselier Ziad Mezouar
  Turan Gul  
     
JO13-4 JO13-5  
Bram Huisman Alexander Bernink  
Gijs Visser Alper Derili  
Jasper Hubers Arda Turkmen  
Jelmer Dorenbusch Duc Nuygen  
Kenji Potjes Jim Wools  
Kiano Pol Kik Schurink  
Lars Meijer Koen Diepenveen  
Lucas de Man Koray Arslan  
Mike Budde Kristiaan Stasiewicz  
Milan Holkenbrink Lars Richards  
Neo Kleise Mick Berendsen  
Rav Gering Milan Scheper  
Rayvano Zantbergen Rani El Hamdaoui  
Steijn Lohr    
Teun Hanje    
JO12-1 (8 tegen 8) JO12-2 (8 tegen 8) JO12-3 (8 tegen 8)
Andrea Gakhokidze Freek Venema Bastien Oude Nijeweeme
Karsten Velders Kooshan Sha Bram Sessink
Kylian Brussee Manole de Jong Dylan Kuilderd
Milan van den Dolder Mitch Spin Emanuel Malki
Noah Haanepen Mohammed Youssef Baidoun    Floris Koole
Simon van Zuilekom Noah Schouten Lars Bosman
Tristan Cozijnsen Noah Wissink Lucas Kerk
Vince Render Sem Middendorp Pim van Baal 
Yatin Ransing Senne Scheurwater Ty Pril
  Simon Lankheet Yousif Ghareeb
JO11-1 JO11-2 JO11-3
Benjamin Atto Atilla Metin  Amadou Barry
Daan Stobbe Bas Nijkamp Anthony Finke
Hidde Heeringa Daan van der Meulen Bent Wools
Joep Markink Iliyas Elasri Boet ten Dam
Kaya Iz Jesse Wekking Djifairo Ravenhorst
Kick Zeuburing Joppe van Herwijnen Emre Oral
Liam Oostindie Louk Bruinink Eyuphan Aygun
Mara Pinna Tim Bettman Felix van Wijk
Mick Bettman Wasim El Hnini Lennon Montagne
Nedim Uysal   Sibren Wissink
     
JO11-4 JO11-5 JO11-6
Alessio Piras Casper Haan Carlito Kruijsen
Daan op den Akker Elias Verbeek Gino Olivieri
Depp Schurink Javon van Schayk Jayden Lammers
Hugo Kuiper Job Jonkers Kaan Yuksel
Jesse Wissink Nyafai Concepcion Kimo Kuiper
Kazim Surmeli Rahim Diallo Luc Hofste
Levi de Wals Ryan Keijzer Luca Cossu
Maurits van Nieuwboer Sam ter Huurne Pax Rompen
Xavier Manuel Tarkan Alparslan Ryan de Jong
  Tiemen van Strien Tim Friskus
     
JO11-7 JO11-8 JO11-9
Caper de Nivelle Aaron Soumi Arend Dijkhuizen
Femke Donker Aras Demirkol Cas Niemer
Finn Bakker Efe Aktas Casper oude Nijeweme
Jens Kappe Nick Heijl Danicio Jagai
Jip Weener Robin Wijnants Houseijin Zaman
Jochem van den Berg Stef Boonk Kerim Armut
Lucas de Nivelle Tomas Grote Beverborg Nevio Pili
Mees Kattepoel   Samuel ten Heuw
Szymon Majewski    
Tim Hesselink    
     
JO11-10    
Aron Laan    
Dave Robers    
Leroy Holkenbrink    
Levi Bos     
Matheus Gomes    
Roan Cornelissen    
Sheker Dabo    
Thijmen Noordman    
Tijs de Ruiter    
JO9-1 JO9-2 JO9-3
Aron Gosseling Jasper Strootman Brent Geurtse
Eliam Haanepen Jona Ay Evan Katalenc
Floris de Winter Matz Hal Julius Yarbug
Kadir Olcay Milan Bouwmeester Kian Buter
Kyan Pit Silvijn Haan Luuk Nobbenhuis
Quin Jongen Soufyan Oulad Ben Lahcen Ravi Arntzen
Stian van Dijk Twan Nuninga Steijn Schouwink
     
JO9-4 JO9-5  
Abdoune, Youcef Bram Wesseling  
Joshua Aktar Jaro Vos  
Luc Postma Job van Strien  
Mart Horstman Lars Wesseling  
Mees Moes Lenn Keupink  
Uz, Tarik Mick Kattepoel o Heerink  
Yassa Fatti Oskar Paczkowski  
  Sepp Kattepoel o Heerink  
MO17-1 MO15-1 MO13-1
Britt Kiekebos Aniek Westerman Bo Schagen
Denise Genc Aya Karkach  Dionisha Leppink
Isha Swelheim Fee Meijer Fabienne de Leeuw
Jette Geesing Indy Swier Fabienne ter Huerne
Laura Pinna Isa Teering Jorja van der Vos
Loes Elfrink Jasmijn Vos Josien Groeneveld
Lynn de Man Laura Teering Kelly Muis
Marieka Assink Lune Meijerink Kyra Reeder
Marijn van Herwijnen Merel Klijn Merel Jansen
Marit Dekker Myrthe Crietee Therese Wessels
Marit Westerop Roos Jansen in de Wal Veerle Willemsen
Pam Jonge Poerink Yentl Wunnink  
Pia Pakkert Zwopkje van de Horn  
Reina Blokhuis    
     
MO11-1 MO11-2  
Daphne Jurrissen Amy Wiggers  
Emilie Jansen Dewi Tangenberg  
Evi Bruggink Julia van den Berg  
Fiene Groenink Karlijn Groeneveld  
Julia Diepeveen Liz Ravenshorst  
Karlijn Gunneman Selina Walda  
Lana Winkelman  Tessa de Vries  
Lieke Middag Thirsa Kamperman  
Neenah Soerdjpal    
Sanne Middag     
Landenteams (interne competitie) voorlopige indeling  
Nederland Argentinie Italie
Alex Gasbarian Luca Christjans Jasper Veurink
Bentley Ulad Mehand Matteo Cossu Kick Jahnig
Chris Grimberg Maycen Witjes Lucas Jansen
Joeri Grimberg Mees Bezoen Melle de Jong
Renzo Gerritsen Mohammed Yunsi Sem Wissink
  Perseas Siafarikas Syar Karim
     
Brazilie Spanje Japan
Raffi Mourabitti Bram Hembrecht Ceylon Bakker
Ranu Jazeah Corne Meester Daan Post
Raul Pot Fin Welberg Milan Exterkate
Rein van der Wijk Huub Fiselier Siem Brouwer
Taha Efe Jop Jansen Stan Diepenveen
Teun Elshof Thomas oude Avenhuis  
Spartaantjes    
Bo Hofsing Lin Meyers Rinke Olthof
Bob Werfeld Lizz Hadderingh Sowa Ishmael
Daan Schonewille Lotte de Bruin Ties Gunneman
Fin Martheuns Mart Keizer Tijn Boeke
Julian Krommenhoek Nora Herben Wes Moes
Lena ter Haar Nuria van Slooten Yaan Busschgens
Lieke Heijl Quinten Krommenhoek