Uitslagen en standen

Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 9 oktober 2018 Avanti W. Victoria ’28 20:15 4-1
dinsdag 9 oktober 2018 Wilhelminaschool Sparta E. 20:00 5-1
woensdag 31 oktober 2018 Sparta E. Avanti W. 20:00
dinsdag 30 oktober 2018 Victoria ’28 Wilhelminaschool 20.00
woensdag 21 november 2018 Sparta E. Victoria ’28 20:00
dinsdag 20 november 2018 Avanti W. Wilhelminaschool 20;15
maandag 10 december 2018 Victoria ’28 Avanti W. 20.00
woensdag 12 december 2018 Sparta E. Wilhelminaschool 20:00
dinsdag 26 februari 2019 Avanti W. Sparta E. 20:15
dinsdag 26 februari 2019 Wilhelminaschool Victoria ’28 20:00
maandag 18 maart 2019 Victoria ’28 Sparta E. 20.00
dinsdag 19 maart 2019 Wilhelminaschool Avanti W. 20:00

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
Wilhelminaschool 1 1 0 0 0 3 5 1 4
Avanti W. 1 1 0 0 0 3 4 1 3
Victoria ’28 1 0 0 1 0 0 1 4 -3
Sparta E. 1 0 0 1 0 0 1 5 -4
Datum Wedstrijd Tijd uitslag
woensdag 10 oktober 2018 MVV ´29 DETO 20.00 2-0
dinsdag 9 oktober 2018 BWO Quick´20 20:00 1-2
dinsdag 30 oktober 2018 Quick´20 MVV ´29 20.00
dinsdag 30 oktober 2018 DETO BWO 20:00
dinsdag 20 november 2018 Quick´20 DETO 20.00
woensdag 21 november 2018 MVV ´29 BWO 20.00
dinsdag 11 december 2018 DETO MVV ´29 20:00
dinsdag 11 december 2018 Quick´20 BWO 20.00
woensdag 27 februari 2019 MVV ´29 Quick´20 20.00
dinsdag 26 februari 2019 BWO DETO 20:00
dinsdag 19 maart 2019 DETO Quick´20 20:00
dinsdag 19 maart 2019 BWO MVV ´29 20:00

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
MVV ’29 1 1 0 0 0 3 2 0 2
Quick ’20 1 1 0 0 0 3 2 1 1
BWO 1 0 0 1 0 0 1 2 -1
DETO 1 0 0 1 0 0 0 2 -2
Datum Wedstrijd Tijd uitslag
woensdag 10 oktober 2018 Bon Boys ON wns 20:00 2-2
dinsdag 9 oktober 2018 FC Eibergen HSC´21 20:00 0-7
woensdag 31 oktober 2018 HSC´21 Bon Boys 20:00
dinsdag 30 oktober 2018 ON FC Eibergen 20:00
woensdag 21 november 2018 HSC´21 ON 20:00
woensdag 21 november 2018 Bon Boys FC Eibergen 20:00
dinsdag 11 december 2018 ON Bon Boys 20:00
woensdag 12 december 2018 HSC´21 FC Eibergen 20:00
woensdag 27 februari 2019 Bon Boys HSC´21 20:00
dinsdag 26 februari 2019 FC Eibergen ON 20:00
dinsdag 19 maart 2019 ON HSC´21 20:00
dinsdag 19 maart 2019 FC Eibergen Bon Boys 20:00

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
HSC ’21 1 1 0 0 0 3 7 0 7
ON 1 0 1 0 1 2 2 2 0
Bon. Boys 1 0 1 0 0 1 2 2 0
FC Eibergen 1 0 0 1 0 0 0 7 -7
Datum Wedstrijd Tijd uitslag
dinsdag 9 oktober 2018 Vroomshoopse Boys Hulzense Boys 20.00 1-2
dinsdag 9 oktober 2018 PH JVC Dedemsvaart 19:30 6-1
dinsdag 30 oktober 2018 JVC Dedemsvaart Vroomshoopse Boys 20:00
dinsdag 30 oktober 2018 Hulzense Boys PH 20.00
dinsdag 20 november 2018 JVC Dedemsvaart Hulzense Boys 20:00
dinsdag 20 november 2018 Vroomshoopse Boys PH 20.00
maandag 11 december 2017 Hulzense Boys Vroomshoopse Boys 20.00
dinsdag 11 december 2018 JVC Dedemsvaart PH 20:00
dinsdag 26 februari 2019 Vroomshoopse Boys JVC Dedemsvaart 20.00
dinsdag 26 februari 2019 PH Hulzense Boys 20.00
dinsdag 19 maart 2019 Hulzense Boys JVC Dedemsvaart 20.00
dinsdag 19 maart 2019 PH Vroomshoopse Boys 20.00

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
PH 1 1 0 0 0 3 6 1 5
Hulz. Boys 1 1 0 0 0 3 2 1 1
Vroomh. Boys 1 0 0 1 0 0 1 2 -1
JVC-Dedemsv. 1 0 0 1 0 0 1 6 -5
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 9 oktober 2018 Diepenveen SVI 19,45 1-3
dinsdag 9 oktober 2018 SV Helios wns Wijhe´92 20:00 0-0
woensdag 31 oktober 2018 Wijhe´92 Diepenveen 20:00
maandag 29 oktober 2018 SVI SV Helios 19.30
woensdag 21 november 2018 Wijhe´92 SVI 20:00
dinsdag 20 november 2018 Diepenveen SV Helios 19.45
maandag 10 december 2018 SVI Diepenveen 19.30
woensdag 12 december 2018 Wijhe´92 SV Helios 19:30
dinsdag 26 februari 2019 Diepenveen Wijhe´92 19:45
dinsdag 26 februari 2019 SV Helios SVI 20:00
maandag 18 maart 2019 SVI Wijhe´92 19.30
dinsdag 19 maart 2019 SV Helios Diepenveen 20.00

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
SVI 1 1 0 0 0 3 3 1 2
Helios 1 0 1 0 1 2 0 0 0
Wijhe ’92 1 0 1 0 0 1 0 0 0
Diepenveen 1 0 0 1 0 0 1 3 -2
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 9 oktober 2018 DZOH wns HHC 19:30 0-0
dinsdag 9 oktober 2018 SC Erica FC Klazienaveen 20:00 1-7
woensdag 31 oktober 2018 FC Klazienaveen DZOH 20:00
dinsdag 30 oktober 2018 HHC SC Erica 20:00
woensdag 21 november 2018 FC Klazienaveen HHC 20:00
dinsdag 20 november 2018 DZOH SC Erica 19.30
dinsdag 11 december 2018 HHC DZOH 20:00
woensdag 12 december 2018 FC Klazienaveen SC Erica 19.30
dinsdag 26 februari 2019 DZOH FC Klazienaveen 19.30
dinsdag 26 februari 2019 SC Erica HHC 20:00
dinsdag 19 maart 2019 HHC FC Klazienaveen 20:00
dinsdag 19 maart 2019 SC Erica DZOH 20:00

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
Klazienaveen 1 1 0 0 0 3 7 1 6
DZOH 1 0 1 0 1 2 0 0 0
HHC 1 0 1 0 0 1 0 0 0
sc. Erica 1 0 0 1 0 0 1 7 -6
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 9 oktober 2018 Alcides De Weide 20.00 2-3
woensdag 10 oktober 2018 FC Dalfsen Noordscheschut 19:30 5-1
maandag 29 oktober 2018 Noordscheschut Alcides 19:30
dinsdag 30 oktober 2018 De Weide FC Dalfsen 20:15
maandag 19 november 2018 Noordscheschut De Weide 19:30
dinsdag 20 november 2018 Alcides FC Dalfsen 20.00
dinsdag 11 december 2018 De Weide Alcides 20:15
maandag 10 december 2018 Noordscheschut FC Dalfsen 19:30
dinsdag 26 februari 2019 Alcides Noordscheschut 20.00
woensdag 27 februari 2019 FC Dalfsen De Weide 19.30
dinsdag 19 maart 2019 De Weide Noordscheschut 20:15
woensdag 20 maart 2019 FC Dalfsen Alcides 19.30

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
Dalfsen 1 1 0 0 0 3 5 1 4
de Weide 1 1 0 0 0 3 3 2 1
Alcides 1 0 0 1 0 0 2 3 -1
Nrdscheschut 1 0 0 1 0 0 1 5 -4
Datum Wedstrijd Tijd uitslag
maandag 8 oktober 2018 DOS Kampen Olympia´28 20.00 2-1
dinsdag 9 oktober 2018 SC Emmeloord FC Meppel 19:30 1-3
maandag 29 oktober 2018 FC Meppel DOS Kampen 20.00
dinsdag 30 oktober 2018 Olympia´28 SC Emmeloord 19:30
maandag 19 november 2018 FC Meppel Olympia´28 20.00
maandag 19 november 2018 DOS Kampen SC Emmeloord 20.00
dinsdag 11 december 2018 Olympia´28 DOS Kampen 19:30
maandag 10 december 2018 FC Meppel SC Emmeloord 20:00
maandag 25 februari 2019 DOS Kampen FC Meppel 20.00
dinsdag 26 februari 2019 SC Emmeloord Olympia´28 19.30
dinsdag 19 maart 2019 Olympia´28 FC Meppel 19:30
dinsdag 19 maart 2019 SC Emmeloord DOS Kampen 19:30

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
FC Meppel 1 1 0 0 0 3 3 1 2
DOS Kampen 1 1 0 0 0 3 2 1 1
Olympia ’28 1 0 0 1 0 0 1 2 -1
sc. Emmeloord 1 0 0 1 0 0 1 3 -2
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
maandag 8 oktober 2018 Hierden Zwart Wit´63 20.00 1-2
Zeewolde Sparta Nijkerk 20.00
maandag 30 oktober 2018 Sparta Nijkerk Hierden 20.00
maandag 29 oktober 2018 Zwart Wit´63 Zeewolde 20.00
maandag 19 november 2018 Sparta Nijkerk Zwart Wit´63 20.00
maandag 19 november 2018 Hierden Zeewolde 20.00
maandag 10 december 2018 Zwart Wit´63 Hierden 20.00
dinsdag 11 december 2018 Sparta Nijkerk Zeewolde 20.00
maandag 25 februari 2019 Hierden Sparta Nijkerk 20.00
maandag 25 februari 2019 Zeewolde Zwart Wit´63 20.00
maandag 18 maart 2019 Zwart Wit´63 Sparta Nijkerk 20.00
maandag 18 maart 2019 Zeewolde Hierden 20.00

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
Zwart Wit ’63 1 1 0 0 0 3 2 1 1
Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zeewolde 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Hierden 1 0 0 1 0 0 1 2 -1

 

Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 16 oktober 2018 Concordia Wehl De Tubanters 20:00 5-1
dinsdag 9 oktober 2018 Sp.Deventer VV Vorden 20.00 5-1
dinsdag 30 oktober 2018 VV Vorden Concordia Wehl 20:00
dinsdag 30 oktober 2018 Sp. Deventer De Tubanters 20:00
dinsdag 20 november 2018 VV Vorden De Tubanters 20:00
dinsdag 20 november 2018 Concordia Wehl Sp.Deventer 20.00
woensdag 12 december 2018 De Tubanters Concordia Wehl 20:00
dinsdag 11 december 2018 VV Vorden Sp.Deventer 20:00
dinsdag 26 februari 2019 Concordia Wehl VV Vorden 20.00
woensdag 27 februari 2019 De Tubanters Sp. Deventer 20.00
woensdag 20 maart 2019 De Tubanters VV Vorden 20:00
dinsdag 19 maart 2019 Sp.Deventer Concordia Wehl 20.00

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
Sp. Deventer 1 1 0 0 0 3 5 1 4
Conc. Wehl 1 1 0 0 0 3 5 1 4
De Tubanters 1 0 0 1 0 0 1 5 -4
Vorden 1 0 0 1 0 0 1 5 -4
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 9 oktober 2018 CSV Apeldoorn VDZ 20:00 2-0
maandag 8 oktober 2018 Eldenia SKV wns 20:30 3-3
maandag 29 oktober 2018 SKV CSV Apeldoorn 20:00
dinsdag 30 oktober 2018 VDZ Eldenia 20:30
maandag 19 november 2018 SKV VDZ 20:00
dinsdag 20 november 2018 CSV Apeldoorn Eldenia 20.00
dinsdag 11 december 2018 VDZ CSV Apeldoorn 20:30
maandag 10 december 2018 SKV Eldenia 20:00
dinsdag 26 februari 2019 CSV Apeldoorn SKV 20.00
maandag 25 februari 2019 Eldenia VDZ 20:30
dinsdag 19 maart 2019 VDZ SKV 20:30
maandag 18 maart 2019 Eldenia CSV Apeldoorn 20:30

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
csv Apeldoorn 1 1 0 0 0 3 2 0 2
SKV 1 0 1 0 1 2 3 3 0
Eldenia 1 0 1 0 0 1 3 3 0
VDZ 1 0 0 1 0 0 0 2 -2