Uitslagen en standen

Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 9 oktober 2018 Avanti W. Victoria ’28 20:15 4-1
dinsdag 9 oktober 2018 Wilhelminaschool Sparta E. 20:00 5-1
woensdag 31 oktober 2018 Sparta E. Avanti W. 20:00 0-2
dinsdag 30 oktober 2018 Victoria ’28 Wilhelminaschool 20.00 0-2
woensdag 19 december 2018 Sparta E. Victoria ’28 20:00 0-1
dinsdag 20 november 2018 Avanti W. Wilhelminaschool 20;15 5-2
dinsdag 11 december 2018 Victoria ’28 Avanti W. 20.00 2-1
woensdag 6 februari 2019 Sparta E. Wilhelminaschool 20:00 4-3
dinsdag 26 februari 2019 Avanti W. Sparta E. 20:15 3-1
dinsdag 26 februari 2019 Wilhelminaschool Victoria ’28 20:00 1-3
maandag 18 maart 2019 Victoria ’28 Sparta E. 20.00 0-2
dinsdag 19 maart 2019 Wilhelminaschool Avanti W. 20:00 2-0

 

Eindstand Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
Avanti W. 6 4 0 2 0 12 15 8 7
Wilhelminasch. 6 3 0 3 0 9 15 13 2
Victoria ’28 6 3 0 3 0 9 7 10 -3
Sparta E. 6 2 0 4 0 6 8 14 -6
Datum Wedstrijd Tijd uitslag
woensdag 10 oktober 2018 MVV ´29 DETO 20.00 2-0
dinsdag 9 oktober 2018 BWO Quick´20 20:00 1-2
dinsdag 30 oktober 2018 Quick´20 MVV ´29 20.00 0-3
dinsdag 30 oktober 2018 DETO BWO 20:00 2-3
dinsdag 29 januari 2019 Quick´20 DETO 20.00 11-1
woensdag 21 november 2018 MVV ´29 BWO 20.00 7-1
dinsdag 11 december 2018 DETO MVV ´29 20:00 0-4
dinsdag 12 maart 2019 Quick´20 BWO 20.00 8-0
dinsdag 26 februari 2019 MVV ´29 Quick´20 20.00 2-5
dinsdag 26 februari 2019 BWO DETO 20:00 1-2
dinsdag 19 maart 2019 DETO Quick´20 20:00 3-2
dinsdag 2 april 2019 BWO MVV ´29 20:00 0-4

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
MVV ’29 6 5 0 1 0 15 22 6 16
Quick ’20 6 4 0 2 0 12 28 10 18
DETO 6 2 0 4 0 6 8 23 -15
BWO 6 1 0 5 0 3 6 25 -19
Datum Wedstrijd Tijd uitslag
woensdag 10 oktober 2018 Bon Boys ON wns 20:00 2-2
dinsdag 9 oktober 2018 FC Eibergen HSC´21 20:00 0-7
woensdag 31 oktober 2018 HSC´21 Bon Boys 20:00 0-2
dinsdag 30 oktober 2018 ON FC Eibergen 20:00 5-0
woensdag 21 november 2018 HSC´21 ON 20:00 3-2
woensdag 21 november 2018 Bon Boys FC Eibergen wns 20:00 1-1
dinsdag 11 december 2018 ON Bon Boys 20:00 1-2
woensdag 12 december 2018 HSC´21 FC Eibergen 20:00 4-0
woensdag 27 februari 2019 Bon Boys HSC´21 20:00 1-5
dinsdag 26 februari 2019 FC Eibergen ON 20:00 1-3
dinsdag 19 maart 2019 ON HSC´21 20:00 2-3
dinsdag 19 maart 2019 FC Eibergen Bon Boys 20:00 1-4

 

Eindstand Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
HSC ’21 6 5 0 1 0 15 22 7 15
Bon. Boys 6 3 2 1 0 11 12 10 2
ON 6 2 1 3 1 8 15 11 4
FC Eibergen 6 0 1 5 1 2 3 24 -21
Datum Wedstrijd Tijd uitslag
dinsdag 9 oktober 2018 Vroomshoopse Boys Hulzense Boys 20.00 1-2
dinsdag 9 oktober 2018 PH JVC Dedemsvaart 19:30 6-1
dinsdag 30 oktober 2018 JVC Dedemsvaart Vroomshoopse Boys 20:00 1-4
dinsdag 30 oktober 2018 Hulzense Boys PH 20.00 3-0
dinsdag 20 november 2018 JVC Dedemsvaart Hulzense Boys 20:00 3-4
dinsdag 20 november 2018 Vroomshoopse Boys PH 19.30 4-1
dinsdag 11 december 2017 Hulzense Boys Vroomshoopse Boys 20.00 0-1
dinsdag 11 december 2018 JVC Dedemsvaart PH 20:00 1-3
dinsdag 26 februari 2019 Vroomshoopse Boys JVC Dedemsvaart 19.30 1-2
dinsdag 26 februari 2019 PH Hulzense Boys 19.00 2-1
dinsdag 19 maart 2019 Hulzense Boys JVC Dedemsvaart 20.00 5-2
dinsdag 19 maart 2019 PH Vroomshoopse Boys 19.00 2-4

 

Eindstand Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
Vroomh. Boys 6 4 0 2 0 12 15 8 7
Hulz. Boys 6 4 0 2 0 12 15 9 6
PH 6 3 0 3 0 9 14 14 0
JVC-Dedemsv. 6 1 0 5 0 3 10 23 -13
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 9 oktober 2018 Diepenveen SVI 19,45 1-3
dinsdag 9 oktober 2018 SV Helios wns Wijhe´92 20:00 0-0
dinsdag 23 april 2019 OZC Diepenveen 20:00
maandag 29 oktober 2018 SVI SV Helios 19.30 7-1
woensdag 21 november 2018 OZC SVI 20:00 2-3
dinsdag 20 november 2018 Diepenveen SV Helios 19.45 7-0
maandag 10 december 2018 SVI wns Diepenveen 19.30 3-3
OZC
dinsdag 26 februari 2019 Diepenveen OZC 19:45 2-3
SVI
maandag 18 maart 2019 SVI OZC 19.30 6-2
Diepenveen

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
SVI 5 4 1 0 1 14 22 9 13
Diepenveen 4 1 1 2 0 4 13 9 4
OZC 4 1 1 2 0 4 7 11 -4
Helios 3 0 1 2 1 2 1 14 -13
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 9 oktober 2018 DZOH wns HHC 19:30 0-0
dinsdag 9 oktober 2018 SC Erica FC Klazienaveen 20:00 1-7
woensdag 31 oktober 2018 FC Klazienaveen DZOH 20:00 1-2
dinsdag 30 oktober 2018 HHC SC Erica 20:00 5-0
woensdag 21 november 2018 FC Klazienaveen HHC 20:00 2-1
dinsdag 20 november 2018 DZOH SC Erica 19.30 1-0
dinsdag 11 december 2018 HHC DZOH 20:00 1-2
woensdag 19 december 2018 FC Klazienaveen SC Erica 20.00 3-0
dinsdag 26 februari 2019 DZOH FC Klazienaveen wns 19.30 1-1
dinsdag 12 maart 2019 SC Erica HHC 20:00 1-1
dinsdag 19 maart 2019 HHC FC Klazienaveen 20:00 0-2
dinsdag 19 maart 2019 SC Erica DZOH 20:00 0-7

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
DZOH 6 4 2 0 1 15 13 3 10
Klazienaveen 6 4 1 1 1 14 16 5 11
HHC 6 1 2 3 0 5 8 7 1
sc. Erica 6 0 1 5 0 1 2 24 -22
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 9 oktober 2018 Alcides De Weide 20.00 2-3
woensdag 10 oktober 2018 FC Dalfsen Noordscheschut 19:30 5-1
maandag 29 oktober 2018 Noordscheschut wns Alcides 19:30 1-1
dinsdag 30 oktober 2018 De Weide FC Dalfsen 20:15 1-4
maandag 19 november 2018 Noordscheschut De Weide 19:30 4-0
dinsdag 20 november 2018 Alcides FC Dalfsen 20.00 5-1
dinsdag 9 april 2019 De Weide Alcides 20:15 1-3
woensdag 27 maart 2019 Noordscheschut FC Dalfsen 19:30 3-0
dinsdag 26 februari 2019 Alcides Noordscheschut 20.00 4-2
woensdag 27 februari 2019 FC Dalfsen De Weide 19.30 2-0
dinsdag 19 maart 2019 De Weide Noordscheschut wns 20:15 0-0
woensdag 20 maart 2019 FC Dalfsen Alcides 19.30 2-6

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
Alcides 6 4 1 1 0 13 19 10 9
Nrdscheschut 6 2 2 2 2 10 11 10 1
Dalfsen 6 3 0 3 0 9 14 14 0
de Weide 6 1 1 4 0 4 5 15 -10
Datum Wedstrijd Tijd uitslag
maandag 8 oktober 2018 DOS Kampen Olympia´28 20.00 2-1
dinsdag 9 oktober 2018 SC Emmeloord FC Meppel 19:30 1-3
maandag 29 oktober 2018 FC Meppel DOS Kampen 20.00 2-1
dinsdag 27 november 2018 Olympia´28 SC Emmeloord 19:30 4-1
maandag 19 november 2018 FC Meppel wns Olympia´28 20.00 1-1
maandag 19 november 2018 DOS Kampen wns SC Emmeloord 20.00 3-3
maandag 25 maart 2019 Olympia´28 DOS Kampen 19:30 afg
maandag 10 december 2018 FC Meppel SC Emmeloord 20:00 4-0
maandag 25 februari 2019 DOS Kampen FC Meppel wns 20.00 4-4
dinsdag 26 februari 2019 SC Emmeloord Olympia´28 19.30 5-2
dinsdag 19 maart 2019 Olympia´28 FC Meppel 19:30 1-6
dinsdag 2 april 2019 SC Emmeloord DOS Kampen 19:30 2-0

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
FC Meppel 6 4 2 0 2 16 20 8 12
sc. Emmeloord 6 2 1 3 0 7 12 16 -4
DOS Kampen 5 1 2 2 1 6 10 12 -2
Olympia ’28 5 1 1 3 0 4 9 15 -6
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
maandag 8 oktober 2018 Hierden Zwart Wit´63 20.00 1-2
dinsdag 29 januari 2019 Zeewolde Sparta Nijkerk 20.00 1-3
maandag 30 oktober 2018 Sparta Nijkerk Hierden wns 20.00 1-1
maandag 29 oktober 2018 Zwart Wit´63 Zeewolde 20.00 4-0
maandag 19 november 2018 Sparta Nijkerk Zwart Wit´63 20.00 3-1
maandag 19 november 2018 Hierden Zeewolde wns 20.00 2-2
maandag 14 januari 2019 Zwart Wit´63 Hierden 20.00 1-2
maandag 1 april 2019 Sparta Nijkerk Zeewolde 20.00 3-0
maandag 25 februari 2019 Hierden Sparta Nijkerk 20.00 afg
dinsdag 26 februari 2019 Zeewolde Zwart Wit´63 20.00 2-5
maandag 18 maart 2019 Zwart Wit´63 Sparta Nijkerk 20.00 2-3
maandag 18 maart 2019 Zeewolde Hierden 20.00 2-0

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
Sparta Nijkerk 5 4 1 0 0 13 13 5 8
Zwart Wit ’63 6 3 0 3 0 9 15 11 4
Hierden 5 1 2 2 1 6 6 8 -2
Zeewolde 6 1 1 4 1 5 7 17 -10
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 16 oktober 2018 Concordia Wehl De Tubanters 20:00 5-1
dinsdag 9 oktober 2018 Sp.Deventer VV Vorden 20.00 5-1
dinsdag 30 oktober 2018 VV Vorden Concordia Wehl 20:00 3-2
dinsdag 30 oktober 2018 Sp. Deventer De Tubanters 20:00 2-1
dinsdag 20 november 2018 VV Vorden De Tubanters 20:00 3-6
dinsdag 20 november 2018 Concordia Wehl wns Sp.Deventer 20.00 6-6
maandag 25 maart 2019 De Tubanters Concordia Wehl 20:00 3-0
dinsdag 18 december 2018 VV Vorden Sp.Deventer 20:00 2-5
dinsdag 26 februari 2019 Concordia Wehl VV Vorden 20.00 3-2
woensdag 13 maart 2019 De Tubanters Sp. Deventer 20.00 3-0
woensdag 20 maart 2019 De Tubanters VV Vorden 20:00 3-0
dinsdag 2 april 2019 Sp.Deventer Concordia Wehl 20.00 6-1

 

Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
Sp. Deventer 6 4 1 1 0 13 24 14 10
De Tubanters 6 4 0 2 0 12 17 10 7
Conc. Wehl 6 2 1 3 1 8 17 21 -4
Vorden 6 1 0 5 0 3 11 24 -13
Datum Wedstrijd Tijd uitslag 
dinsdag 9 oktober 2018 CSV Apeldoorn VDZ 20:00 2-0
maandag 8 oktober 2018 Eldenia SKV wns 20:30 3-3
maandag 29 oktober 2018 SKV CSV Apeldoorn 20:00 3-2
dinsdag 30 oktober 2018 VDZ Eldenia 20:30 8-0
maandag 19 november 2018 SKV wns VDZ 20:00 2-2
maandag 19 november 2018 CSV Apeldoorn wns Eldenia 20.00 1-1
dinsdag 11 december 2018 VDZ CSV Apeldoorn 20:30 1-0
woensdag 11 december 2018 SKV Eldenia 20:30 1-0
maandag 11 maart 2019 CSV Apeldoorn SKV 20.00 0-2
maandag 25 februari 2019 Eldenia VDZ 20:30 1-2
dinsdag 19 maart 2019 VDZ SKV 20:30 0-1
maandag 18 maart 2019 Eldenia CSV Apeldoorn 20:30 0-8

 

Eindstand Doelpunten
Gesp Gew Gel Verl Pen Punt Voor Tegen Saldo
SKV 6 4 2 0 2 16 12 7 5
VDZ 6 3 1 2 0 10 13 6 7
csv Apeldoorn 6 2 1 3 1 8 13 7 6
Eldenia 6 0 2 4 0 2 5 23 -18