Finaledag Beltona 2019

Poule A Poule B Poule C Poule D
1 HSC ’21 1 MVV ’29 1 Quick ’20 1 Avanti W
2 SKV 2 De Tubanters 2 Sp Deventer 2 Sparta Enschede
3 FC Meppel 3 Alcides 3 Klazinaveen 3 DZOH
4 Hulzense Boys 4 SVI 4 Wilhelminaschool 4 Vroomshoopse Boys
Veld Poule Wedstrijden 10.00 – 10.25 UUR Uitslag
1 A HSC ’21 SKV
3 A FC Meppel Hulzense Boys
Vosta B MVV ’29 De Tubanters
5 B Alcides SVI
Veld Poule Wedstrijden 10.35 – 11.00 UUR Uitslag
1 C Quick ’20 Sp Deventer
3 C Wilhelminaschool Klazinaveen
Vosta D Avanti W Sparta Enschede
5 D DZOH Vroomshoopse Boys
Veld Poule Wedstrijden 11.10 – 11.35 UUR Uitslag
1 B MVV ’29 Alcides
3 B De Tubanters SVI
Vosta A FC Meppel HSC ’21
5 A SKV Hulzense Boys
Veld Poule Wedstrijden 11.45 – 12.10 UUR Uitslag
1 D DZOH Avanti W
3 D Vroomshoopse Boys Sparta Enschede
Vosta C Klazinaveen Quick ’20
5 C Sp Deventer Wilhelminaschool
Veld Poule Wedstrijden 12.20 – 12.45 UUR Uitslag
1 A Hulzense Boys HSC ’21
3 A SKV FC Meppel
Vosta B SVI MVV ’29
5 B Alcides De Tubanters
Lunch voor Poule C en Poule D    12.20 – 12.45 uur
Veld Poule Wedstrijden 13.05 – 13.30 UUR Uitslag
1 C Klazinaveen Sp Deventer
3 C Wilhelminaschool Quick ’20
Vosta D Avanti W Vroomshoopse Boys
5 D Sparta Enschede DZOH
Lunch voor Poule A en Poule B   13.05 – 13.30 uur
Veld Wedstrijden 13.45-14.10 uur Uitslag
1 Nr 1 poule A nr 2 poule B A
3 nr 1 poule B nr 2 poule A B
Vosta nr 1 poule C nr 2 poule D C
5 nr 1 poule D nr 2 poule C D
Veld Wedstrijden 14.20-14.45 uur Uitslag
1 nr 3 nr 3 9/10
3 nr 3 nr 3 11/12
Vosta nr 4 nr 4 13/14
5 nr 4 nr 4 15/16
Om plm. 15.45 uur prijsuitreiking voor de plaatsen 9 t/m 16
Wedstrijden om de plaatsen 1 t/m 4
Veld Wedstrijden 14.20-14.45 uur Uitslag
1 winnaar A winnaar C K
3 winnaar B winnaar D L
Wedstrijden om de plaatsen 5 t/m 8
Veld Wedstrijden 14.20-14.45 uur Uitslag
Vosta verliezer B verliezer D M
5 verliezer A verliezer C N
Wedstrijden om de plaatsen 3 t/m 8
Veld Wedstrijden 15.45-16.10 uur Uitslag
1 verliezer K verliezer L 3/4
3 winnaar M winnaar N 5/6
Vosta verliezer M verliezer N 7/8
Finale om de plaatsen 1 en 2
Veld Wedstrijden 16.30-17.00 uur Uitslag
1 winnaar K winnaar L 1/2
Eindstand Beltona Beloften Competitie 2018-2019
1 9
2 10
3 11
4 12
5 13
6 14
7 15
8 16