Finaledag Beltona 2019

Poule A Poule B Poule C Poule D
1 HSC ’21 1 MVV ’29 1 Quick ’20 1 Avanti W
2 SKV 2 De Tubanters 2 Sp Deventer 2 Sparta Enschede
3 FC Meppel 3 Alcides 3 Klazinaveen 3 DZOH
4 Hulzense Boys 4 SVI 4 Wilhelminaschool 4 Vroomshoopse Boys
Veld Poule Wedstrijden 10.00 – 10.25 UUR Uitslag
1 A HSC ’21 SKV 0-0
3 A FC Meppel Hulzense Boys 1-0
Vosta B MVV ’29 De Tubanters 3-0
5 B Alcides SVI 0-1
Veld Poule Wedstrijden 10.35 – 11.00 UUR Uitslag
1 C Quick ’20 Sp Deventer 3-0
3 C Wilhelminaschool Klazinaveen 1-1
Vosta D Avanti W Sparta Enschede 0-1
5 D DZOH Vroomshoopse Boys 3-0
Veld Poule Wedstrijden 11.10 – 11.35 UUR Uitslag
1 B MVV ’29 Alcides 0-1
3 B De Tubanters SVI 0-5
Vosta A FC Meppel HSC ’21 1-1
5 A SKV Hulzense Boys 1-0
Veld Poule Wedstrijden 11.45 – 12.10 UUR Uitslag
1 D DZOH Avanti W 0-0
3 D Vroomshoopse Boys Sparta Enschede 0-0
Vosta C Klazinaveen Quick ’20 0-2
5 C Sp Deventer Wilhelminaschool 2-1
Veld Poule Wedstrijden 12.20 – 12.45 UUR Uitslag
1 A Hulzense Boys HSC ’21 1-1
3 A SKV FC Meppel 0-1
Vosta B SVI MVV ’29 0-2
5 B Alcides De Tubanters 4-0
Lunch voor Poule C en Poule D    12.20 – 12.45 uur
Veld Poule Wedstrijden 13.05 – 13.30 UUR Uitslag
1 C Klazinaveen Sp Deventer 1-2
3 C Wilhelminaschool Quick ’20 0-3
Vosta D Avanti W Vroomshoopse Boys 4-0
5 D Sparta Enschede DZOH 0-0
Lunch voor Poule A en Poule B   13.05 – 13.30 uur
Veld Wedstrijden 13.45-14.10 uur Uitslag
1 Fc Meppel MVV ’29 A 1-0
3 SVI SKV B 1-0
Vosta Quick ’20 Sparta C 1-0
5 DZOH wns SP Deventer D 0-0
Veld Wedstrijden 14.20-14.45 uur Uitslag
1 Alcides Avanti W 9/10 1-1
3 HSC ’21 Klazienaveen 11/12 3-1
Vosta Hulzense Boys Wilhelminaschool 13/14 2-2
5 De Tubanters Vr. Boys 15/16 0-1
Om plm. 15.45 uur prijsuitreiking voor de plaatsen 9 t/m 16
Wedstrijden om de plaatsen 1 t/m 4
Veld Wedstrijden 14.20-14.45 uur Uitslag
1 FC Meppel Quick ’20 K 1-0
3 SVI DZOH L 2-0
Wedstrijden om de plaatsen 5 t/m 8
Veld Wedstrijden 14.20-14.45 uur Uitslag
Vosta SKV SP Deventer M 3-0
5 MVV ’29 Sparta E N 1-0
Wedstrijden om de plaatsen 3 t/m 8
Veld Wedstrijden 15.45-16.10 uur Uitslag
1 Quick ’20 DZOH 3/4 0-1
3 SKV MVV ’29 5/6 0-2
Vosta SP Deventer Sparta 7/8 2-0
Finale om de plaatsen 1 en 2
Veld Wedstrijden 16.30-17.00 uur Uitslag
1 FC Meppel SVI 1/2 2-1
Eindstand Beltona Beloften Competitie 2018-2019
1 FC Meppel 9 Alcides
2 SVI 10 Avanti W
3 DZOH 11 HSC ’21
4 Quick ’20 12 Klazienaveen
5 MVV ’29 13 Wilhelminaschool
6 SKV 14 Hulzense Boys
7 SP Deventer 15 Vroomshoopse Boys
8 Sparta 16 De Tubanters