Trainers en leiders jeugd

In verband met de AVG-wetgeving publiceren wij geen telefoonnummers en/of mailadressen meer.
Contactgegevens van trainers en leiders kunt u opvragen via jeugdsecretariaat@sparta-enschede.nl.
Het overzicht zal in de komende periode nog worden bijgewerkt.
Raadpleeg daarom met enige regelmaat onze website!

CVV Sparta, Technische Commissie en Jeugdcommissie

Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO19-1 Leon Schmitz
JO19-2 Erwin Winters John de Langen
JO19-3 Dennis van Dusschoten John Kroeze
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO17-1 Geerco Holtkamp
JO17-2 Gijs Groener
JO17-3 Tom Konter
JO17-4 Gideon Overloon
JO17-5 Frank Bakker Mirella Atzori Thomas Zweers
JO17-6 Stefan Deuzeman
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO15-1 Dominik Dimitrovic
JO15-2 Robbert Krijnsen
JO15-3 Gideon Overloon Ellen Beckmans
JO15-4 Virgil Gondorf
JO15-5 Alex Laan
JO15-6 Richie Ferrero Bryan Boriglione Marco Pala
JO15-7 Lars Winters Evelien Bosman
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO13-1 Michiel van Gestel Vincent Boensma Rik Buning
JO13-2 Bram Heesen Jan Hofte David van der Graaf Ewout Overduin
JO13-3 Sven Weldink Ruben Sluyters Dennis Kel
JO13-4 Leen Pompert
JO13-5 Remco Kootstra Karin de Leeuw
JO13-6 Dennis Onstwedder Dennis Onstwedder
JO13-7 Robert Dorenbusch
JO13-8 Martin Eggert Kader Abdoune
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO11-1 Jan Hofte Arnold Bruggink Esther Bettman
JO11-2 Mats Holtkamp Rene Nijman
JO11-3 Eric Rolefes Saskia Rolefes Karin Wilbrink
JO11-4 Virgil Gondorf Emiel Oude Nijeweeme Roy van Baal
JO11-5 Marc Wools
JO11-6 Marc Wools Michel Lankheet
JO11-7 Marieke Pril Jan Punte
JO11-8 Stefan Deuzeman
JO11-9 Peter Friskus
JO11-10 Alex Laan
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO9-1 Davide Poledda Matteo Poledda Martin van der Meulen Wouter Bruinink
JO9-2 Virgil Gondorf Arnoud Wekking
JO9-3 Russel Manuel Jan Hendrik Gosseling
JO9-4 Ruben Hal Remco Pit
JO9-5 Arjan Niemer Marco Pili
JO9-6 Roy Heijl
JO9-7 Hilbert Haan
JO9-8 Karolien Dekker
JO9-9 Chris Tuinbeek
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
MO17-1 Patrick Geesing Marielle Dekker Mariƫlle Dekker
MO13-1 Mate Szolga Jolien Meijerink Ferdinand Westerman
MO13-2 Mate Szolga Danielle van Dijk Dave Schagen Sjoerd Klijn
MO11-1 Paul Middag Laura Pinna / Ella Peddemors
MO11-2