Sparta Enschede 1

Trainer Jeroen Niks   Leider Jan Maris
Ass. trainer Gert Jan Scheffer   Ass. scheidsrechter Roy Heyl
Keeperstrainer Jeroen de Romph   Fysiotherapeut Peter Coppens
Leider Dick de Jong   Verzorger Chris Muis
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Datum Tijd Wedstrijd Veld Scheidsrechter
25 jan. 14:30 Sparta E. 1 – Be Quick ’28 1 1 F. (Frans) Assink
1 feb. 14:30 Den Ham 1 – Sparta E. 1 veld 1
8 feb. 14:30 Sparta E. 1 – ZAC 1 veld 1
15 feb. 14:30 IJVV 1 – Sparta E. 1 veld 1
7 mrt. 14:30 Sparta E. 1 – Enter Vooruit 1 veld 1
14 mrt. 14:30 VSCO ’61 1 – Sparta E. 1 1-veld 1
21 mrt. 14:30 Sparta E. 1 – PH 1 veld 1
28 mrt. 14:30 Be Quick ’28 1 – Sparta E. 1 veld 1
4 apr. 14:30 Sparta E. 1 – OWIOS 1 veld 1
18 apr. 14:30 Sparta E. 1 – Vroomshoopse Boys 1 veld 1
25 apr. 14:30 ASC ’62 1 – Sparta E. 1 Hoofdveld
9 mei 14:30 Sparta E. 1 – Quick ’20 1 veld 1
16 mei 15:00 WVF 1 – Sparta E. 1 veld 1
23 mei 14:30 Sparta E. 1 – Hulzense Boys 1 veld 1




Positie Team W P DPV DPT
1 Tubantia 1 3 7 7 2
2 Sparta E. 1 3 6 7 2
3 Vogido 1 3 4 7 6
4 FC Dinxperlo 1 3 0 2 13

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
18-1-2020 Sparta E. JO17-5 Vogio JO17-3 2 – 3
18-1-2020 Sparta E. JO11-8 Sparta E. JO11-5 2 – 3
18-1-2020 Sparta E. JO9-1 FC Eibergen JO9-1 4 – 5
18-1-2020 Sparta E. JO9-2 ATC’65 JO9-2 4 – 8
14-1-2020 Tubantia 1 Sparta E. 1 5 – 1

Positie Team W P DPV DPT
1 WVF 1 12 26 23 17
2 Hulzense Boys 1 12 22 34 19
3 Enter Vooruit 1 12 22 30 20
4 Sparta E. 1 12 18 28 17
5 Vroomshoopse Boys 1 12 18 19 16
6 PH 1 12 17 25 31
7 Den Ham 1 12 16 14 21
8 IJVV 1 12 14 19 20
9 Quick ’20 1 12 14 22 29
10 Be Quick ’28 1 12 13 20 19
11 ASC ’62 1 12 13 20 33
12 ZAC 1 12 12 22 22
13 VSCO ’61 1 12 12 19 23
14 OWIOS 1 12 11 22 30
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
18-1-2020 IJVV 1 PH 1 2 – 3
Competitie     Beker     Vriendschappelijk  
Daan Akkerman 8   Danny Reinders 2   Danny Reinders 2
Joost Exterkate 5   Daan Akkerman 2   Joost Exterkate 1
Alessio Pinna 3   Alessio Pinna 1   Jorn Jonge Poerink 1
Jorn Jonge Poerink 3   Sten Knol 1   Sten Knol 1
Sander Thomas 2   Tom Weeren 1   Daan Akkerman 1
Tom Weeren 2   Andy Sterken 1      
Lars Kikkert 2   Sander Thomas 1      
Andy Sterken 1   Joost Exterkate 1      
Maikel Boelema 1            
Mats Holtkamp 1            
               
               
               
               
               
               
               
  • Voorbereiding Sparta 1 03-09-2019 - De eerste selectie van Sparta zit midden in de voorbereiding voor het komende voetbalseizoen. Sparta komt voor de competitie opnieuw uit in de tweede klasse H Oost van het zaterdagvoetbal. Nieuw hierin zijn 6 andere clubs ten opzichte vorig seizoen en dat zijn Enter Vooruit, ZAC uit Zwolle, PH uit Almelo, OWIOS uit Oldebroek, Quick […]
  • Samenvatting Excelsior ’31 – Sparta 28-08-2019 - Samenvatting van de vriendschappelijk wedstrijd Excelsior ’31 1 – Sparta 1 op dinsdag 27 augustus.
  • Sparta E. 1 – DOS K. 1 26-05-2019 - Sfeer en wedstrijdbeelden van de wedstrijd Sparta E. 1 – DOS Kampen 1
Datum Wedstrijd Team Score
12 oktober Sparta ASC ’62 Sparta JO11-9 1,750
26 oktober Sparta Den Ham Sparta JO11-7 2.944
9 november Sparta VSCO ’61 Sparta JO11-5 1.952
30 november Sparta WVF Sparta JO11-3 2.593
25 januari Sparta Be Quick ’28 Sparta JO11-1  
8 februari Sparta ZAC Sparta JO11-2  
7 maart Sparta Enter Vooruit Sparta JO11-4  
21 maart Sparta PH Sparta JO11-6  
4 april Sparta OWIOS Sparta JO11-8  
18 april Sparta Vr. Boys Sparta MO11-2  
9 mei Sparta Quick ’20 Sparta MO11-1  
23 mei Sparta Hulzense Boys    
           
21 september Sparta IJVV Pollemans & Walhof
12 oktober Sparta ASC ’62 Keuter Makelaars
26 oktober Sparta Den Ham Sessink administratie & belastingadvies
9 november Sparta VSCO ’61 PCI
30 november Sparta WVF Voice Data bv
25 januari Sparta Be Quick ’28 Supporters Vereniging
8 februari Sparta ZAC BCS
7 maart Sparta Enter Vooruit Coppens & Lubbers
21 maart Sparta PH Foxx Design
4 april Sparta OWIOS Vredehof
18 april Sparta Vr. Boys Stukadoorsbedrijf Muis
9 mei Sparta Quick ’20 AsaP 24-7
23 mei Sparta Hulzense Boys Pollemans & Walhof
Zaterdag 25 januari Sparta – Be Quick ‘28
  Naam Soufyan Oulad Ben Lahcen
  Leeftijd 8 jaar
  Team Sparta JO9-2
  Positie in het team rechts voor
  Favoriete club Nederland Ajax
  Favoriete club buitenland Barcelona
  Favoriete speler Nederland Hakim Ziyech

Zaterdag 30 november Sparta – WVF
  Naam Bent Wools
  Leeftijd 10 jaar
  Team Sparta JO11-3
  Positie in het team centrale verdediger
  Favoriete club Nederland AJAX
  Favoriete club buitenland Liverpool
  Favoriete speler Nederland Quincy Promes

Zaterdag 9 november Sparta – VSCO ’61
  Naam Tiemen van Strien
    Leeftijd 9 jaar
  Team Sparta JO11-5
  Positie in het team links midden
  Favoriete club Nederland Ajax
  Favoriete club buitenland Boca Juniors
  Favoriete speler Nederland Nicolas Tagliafico

Zaterdag 26 oktober Sparta – Den Ham
  Naam Silvijn Haan
  Leeftijd 8 jaar
  Team Sparta JO9-2
  Positie in het team allround (meestal verdediger)
  Favoriete club Nederland Ajax
  Favoriete club buitenland Real Madrid
  Favoriete speler Nederland Donny v.d. Beek

Zaterdag 12 oktober Sparta – ASC ’62
  Naam Tessa de Vries
  Leeftijd 9 jaar
  Team Sparta MO11-2
  Positie in het team middenveld – spits
  Favoriete club Nederland FC Twente
     
     

Zaterdag 21 september Sparta – IJVV

  Naam Steijn Schouwink
  Leeftijd 8 jaar
  Team Sparta JO9-3
  Positie in het team spits
  Favoriete club Nederland FC Twente
  Favoriete club buitenland Portugal
  Favoriete speler Nederland Wout Brama

Teamfoto Sparta Enschede 1

Sponsoren Sparta Enschede 1