In verband met de AVG-wetgeving publiceren wij geen telefoonnummers en/of mailadressen meer.
Contactgegevens van trainers en leiders kunt u opvragen via jeugdsecretariaat@sparta-enschede.nl.
Het overzicht zal in de komende periode nog worden bijgewerkt.
Raadpleeg daarom met enige regelmaat onze website!

CVV Sparta, Technische Commissie en Jeugdcommissie

Bijgewerkt donderdag 30 augustus 2018 

Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO19-1 Leon Schmitz
JO19-2 Erwin Winters John de Langen
JO19-3 Dennis van Dusschoten John Kroeze
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO17-1 Geerco Holtkamp
JO17-2 Gijs Groener
JO17-3 Tom Konter
JO17-4 Gideon Overloon
JO17-5 Frank Bakker Mirella Atzori Thomas Zweers
JO17-6 Stefan Deuzeman
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO15-1 Dominik Dimitrovic
JO15-2 Robbert Krijnsen
JO15-3 Gideon Overloon Ellen Beckmans
JO15-4 Virgil Gondorf
JO15-5 Alex Laan
JO15-6 Richie Ferrero Bryan Boriglione Marco Pala
JO15-7 Lars Winters Evelien Bosman
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO13-1 Michiel van Gestel Vincent Boensma Rik Buning
JO13-2 Bram Heesen Jan Hofte David van der Graaf Ewout Overduin
JO13-3 Sven Weldink Ruben Sluyters Dennis Kel
JO13-4 Leen Pompert
JO13-5 Remco Kootstra Karin de Leeuw
JO13-6 Dennis Onstwedder Dennis Onstwedder
JO13-7 Robert Dorenbusch
JO13-8 Martin Eggert Kader Abdoune
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO11-1 Jan Hofte Arnold Bruggink Esther Bettman
JO11-2 Mats Holtkamp Rene Nijman
JO11-3 Eric Rolefes Saskia Rolefes Karin Wilbrink
JO11-4 Virgil Gondorf Emiel Oude Nijeweeme Roy van Baal
JO11-5 Marc Wools
JO11-6 Marc Wools Michel Lankheet
JO11-7 Marieke Pril Jan Punte
JO11-8 Stefan Deuzeman
JO11-9 Peter Friskus
JO11-10 Alex Laan
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
JO9-1 Davide Poledda Matteo Poledda Martin van der Meulen Wouter Bruinink
JO9-2 Virgil Gondorf Arnoud Wekking
JO9-3 Russel Manuel Jan Hendrik Gosseling
JO9-4 Ruben Hal Remco Pit
JO9-5 Arjan Niemer Marco Pili
JO9-6 Roy Heijl
JO9-7 Hilbert Haan
JO9-8 Karolien Dekker
JO9-9 Chris Tuinbeek
Team Trainer Trainer Leider(ster) Leider(ster)
MO17-1 Patrick Geesing Marielle Dekker Mariëlle Dekker
MO13-1 Mate Szolga Jolien Meijerink Ferdinand Westerman
MO13-2 Mate Szolga Danielle van Dijk Dave Schagen Sjoerd Klijn
MO11-1 Paul Middag Laura Pinna / Ella Peddemors
MO11-2