Erelijst Sparta Enschede

Erelijst CVV Sparta

 Bond  Seizoen  Klasse    Bond  Seizoen  Klasse
E.V.B. 1931- 1932     N.C.V.B. 1939 Р1940 1e klasse
C.N.V.B. 1932 Р1933 afdeling 8: 1e klasse   T.V.B. 1940 Р1941 klasse 1A
C.N.V.B. 1933 Р1934 afdeling 8: 1e klasse   T.V.B. 1947 Р1948 district III 4e klasse
C.N.V.B. 1934 Р1935 afdeling 8: 1e klasse   T.V.B. 1950 Р1951 district oost 3e klasse
C.N.V.B. 1934 Р1935 kampioen van Nederland   T.V.B. 1951 Р1952 district oost 3e klasse
C.N.V.B. 1936 Р1937 afdeling 8: 1e klasse   K.N.V.B. 1968 Р1969 4e klasse C
C.N.V.B. 1936 Р1937 kampioen van Nederland   K.N.V.B. 1973 Р1974 4e klasse C
C.N.V.B. 1937 Р1938 1e klasse   K.N.V.B. 1987 Р1988 3e klasse B
C.N.V.B. 1937 Р1938 kampioen van Nederland   K.N.V.B. 1992 Р1993 4e klasse D
C.N.V.B. 1938 Р1939 1e klasse   K.N.V.B. 2003 Р2004 3e klasse D
C.N.V.B. 1938 Р1939 kampioen van Nederland   K.N.V.B. 2011 Р2012 2e klasse H
 
Kampioen 2011 – 2012 2e klasse H KNVB
Achter v.l.n.r.: Jan Maris (leider), Roy Nieuwenhuis, Kaj Vonk, Ron Rietman, Joost IJdens, Abel Gerrits, Pieter Jan van Zwieten en Peter Coppens (fysiotherapeut).
Midden v.l.n.r.: Dick de Jong (leider), Bjorn Bekkers, Tim Jongman, Jan Willem van Holland (hoofdtrainer), Floris Tattersall, Niek van der Veen, Luuk Collou en Sjouke Boomsma (ass. scheidsrechter).
Voor v.l.n.r.: Olaf van den Heuvel, Matthijs ter Horst, Remco Oosterbroek, Wim Ooitink (hoofdsponsor), Jeroen de Romph, Tom Cornelisse en Danny Reinders. 
TOP
 
Kampioen 2003 – 2004 3e klasse D KNVB
Achter v.l.n.r.: Michel Weiss, Mike Sessink, Marc Wools, Martin van der Meulen, Tim Jongman.
Midden v.l.n.r.: Tonny ter Huerne (ass. scheidsrechter), Klaas Friskus (leider), Niels Keuter, Jan Willem van Holland, Wouter Velsing, Marc Tiggeler, Wouter Jaap Evers, Stefan Kok, Peter Coppens (fysiotherapeut) en Jan Maris (leider).
Voor v.l.n.r.: Robert Hembrecht, Pieter Jan van Zwieten, Hans Groenhuijsen (hoofdsponsor), Peter Bokma (hoofdtrainer), Bas Ponsteen (hoofdsponsor), Marco Volbers, Jeroen Lunding
.
TOP
 
Kampioen 1992 – 1993 4e klasse D KNVB

Achter v.l.n.r.: Paul Wibier (leider), Erwin Winters, Rob Keuler, Gert Schoonbeek, Marc Oldeman, Henk Hofman,
Sander ter Mors, Dick de Jong, Jan Bronkers (hoofdtrainer) en Hennie Kloppenborg (verzorger).

Voor v.l.n.r.: Hans Alberts (ass. Grensrechter), Anne de Vries, Olaf Nieuwenhuis, Roy Nijboer, Gert Klijnstra,
Dennis Bornebroek en Pauli Voorhaar.
 

TOP
 
Kampioen 1987 – 1988 3e klasse B KNVB
Staand v.l.n.r.: Roel Weener (trainer), Gert Schoonbeek, Rob Keuler, Wim Bakker, Ronald Vochteloo, Henri Goossen,
Henk Hofman, Henk Winters, Erwin Winters, Anne de Vries en Bertus de Jong (leider).Voor v.l.n.r.: Henny Boel (grensrechter), Gerrit Wijnen (verzorger), Ruud Hankel, Olaf Nieuwenhuis, Dick de Jong,
Geerco Holtkamp, Hans Cornelisse, Hans Vos, Roy Nijboer.
TOP
 
Kampioen 1973 – 1974 4e klasse C KNVB

Achter v.l.n.r.: Dick Reekers (hoofdtrainer), Appie te Winkel (ass. scheidsrechter), Bertus de Jong, Jacob Knobbe,
Jan de Vries, Hans Jonker, Jan Krol, Klaas Friskus, Wim Bonder, Arnold Spin (leider) en Henk Nijmeijer (verzorger).
Voor v.l.n.r.: Henk Reinders, Harm Otter, Corrie Venekamp, Kees Goris, Marcel Schophaus, Hennie Bouw,
Lambert Lutje en Henk de Haan.

TOP
 
Kampioen 4e klasse C 1968 – 1969 KNVB
Staand v.l.n.r.: Cor van Harselaar (leider), Hilbrand Schoonbeek (ass. scheidsrechter), Gea Brouwer, Wim Kok,
Albert Moraal, Hein Veenstra, Appie Lutje, Lammert Lutje, Mister Robinson (trainer) en Henk Senkeldam (leider).

Voor v.l.n.r.: Jacob Knobbe, Dick Budding, Dick Hartman, Gerrit Bakker, Cees Mijwaart, Jaap Baas, Corrie Venekamp
en Hans Albers.
TOP
 
Kampioen district oost 3e klasse 1950 – 1951

Achter v.l.n.r.: dhr. Helwich, Cor van Harselaar, Klaas Zwier, Freek Vennink, Hennie Maas,
Siep Greiving, Jaap Bouw en Martin Seubrink.
Voor v.l.n.r.: Gerrit List, Jan Wevers, Marinus ten Donkelaar, Arnold Spin en Wolter Koops.

TOP
 
Landskampioen 1938 van de C.N.V.B.

Staand v.l.n.r.: Jan Wiecherink, Joop Hembrecht, Gerard Grootenhuis, Jaap Zwier, Cor Tigchelaar
en Bertus Broekhuizen.
Midden v.l.n.r.: Piet Friskus, Johan Hofhuis, Henk Bijkerk en Henny Maas.
Voor v.l.n.r.: Karel Weener, Geert ten Cate en Klaas Hembrecht.

TOP
 
Kampioen 1936 – 1937 afdeling 8 1e klasse
Achter v.l.n.r.: Joop Hembrecht, Gerard Grootenhuis, Jaap Zwier, Cor Tigchelaar en Henk Bijkerk.
Midden v.l.n.r.: Hennie Maas, Frits Vennink en Karel Weener.
Voor v.l.n.r.: Piet Bekaert, Geert ten Cate en Henk Haveman.
 
TOP
 

Landskampioen 1934 Р1935 CNVB

Staand v.l.n.r.: Joop Hembrecht, Gerard Grootenhuis, Bertus Nijboer, Johan Stuiver, Remmelt IJspeert en Jaap Zwier.
Zittend v.l.n.r.: Gerrit Luiten, Jan Haveman, Geert ten Cate, Piet Bekaert en Henk Bijkerk.
TOP
 
Kampioen 1933 – 1934 afdeling 8 1e klasse
Achter v.l.n.r.: Joop Hembrecht, Gerard Grootenhuis, Roelof Weener, Jaap Zwier, Karel Weener, Henk Bijkerk
en Bernard Wagelaar.

Midden v.l.n.r.: Remmelt IJspeert, Bertus Nijboer en Jan Haveman.
Voor v.l.n.r.: Piet Bekaert, Geert ten Cate en Johan Stuiver.
 
TOP
Kampioen 1932 – 1933 afdeling 8 1e klasse

Achter v.l.n.r.: Joop Hembrecht, Gerard Grootenhuis, Jaap Zwier, Karel Weener en Teun Weener.

Midden: Jan Haveman.

Voor v.l.n.r.: Piet Bekeart, Remmelt IJspeert, Gijs ten Brink, Bernard Wagelaar en Johan van Harselaar.