cvv Sparta Enschede

Sportpark Schreurserve
Kotkampweg 44
7531 AT Enschede
tel: 053-4354518
mail: contact>>

Wijzigingen lidmaatschap/aanmelden nieuwe leden; Ledenadministratie:
Maandag 19:15-20:00
Woensdag 16:00-17:00

Doorgeven teamactiviteiten

Het webteam wordt graag op de hoogte gehouden van teamactiviteiten, zoals toernooien en vriendschappelijke wedstrijden e.d.. Dit voor vermelding in het programma-overzicht en op de teampagina's en teletekst. Een verzoek aan de teambegeleid(st)ers om deze activiteiten door te geven. Contact>>

Sponsoren

 

Sportboulevard

sportboulevard
- - - - - - - - -
website zappcard

Leukste vereniging

Vele handen maken… dat je met elkaar geniet!

Sparta 1 kampioen 2011-2012
Sparta D2 kampioen 2011-2012
Sparta D3 kampioen voorjaar 2012
Sparta ME1 kampioen voorjaar 2012
Sparta F2 kampioen voorjaar 2012
Sparta F4 kampioen voorjaar 2012
Sparta F5 kampioen voorjaar 2012
Sparta F7 kampioen voorjaar 2012
Welkom bij cvv Sparta Enschede

Oranje Nassau - Sparta 0-1

Verdiende overwinning op Oranje Nassau

Vandaag stond voor Sparta de uitwedstrijd tegen ON Almelo op het programma. Als we naar de geschiedenis kijken van deze ontmoeting, zien we dat Sparta het ieder jaar lastig heeft in Almelo. Vorig seizoen eindigde de wedstrijd in een remise: 1-1. Het was een zonnige dag op Sportpark Ossenkoppelerhoek, de temperatuur lag tegen de 30 graden. Voor de toeschouwers was het dus heerlijk vertoeven, voor de mannen die de weide in moesten was het minder aangenaam.

Bij Sparta was Abel Gerrits terug van een blessure, dus die stond weer in de basisopstelling. Floris Tattersall ontbrak wegens een enkelblessure en keeper Jeroen de Romph ondervond nog enige last van een bovenbeenblessure, hierdoor stond Remco Oosterbroek in het doel. Verder was het elftal ten opzichte van vorige week ongewijzigd .
ON begon feller aan het duel en kreeg al na 5 minuten een grote kans. Door een verre ingooi kon de spits van de thuisploeg vrij inkoppen maar deze wist geen raad met de mogelijkheid en kopte de bal in de handen van Remco. De eerste 20 minuten had ON de lichte overhand maar kon niet echt dwingend worden. Hierna kwam Sparta meer en meer beter in de wedstrijd.
De eerste waarschuwing kwam van de voet van topscorer Matthijs ter Horst. Na een goede aanval aan de rechterkant speelde hij zichzelf knap vrij tussen twee verdedigers en kon alleen op de goal af. Hij ging voor eigen succes en stifte de bal over het doel, achteraf had hij de bal beter breed kunnen leggen op de geheel vrij staande Ron Rietman. Even later werd aan onze linkerflank een aanval opgezet door Abel Gerrits. Na een goede actie van Bjorn Bekkers werd Abel de diepte ingestuurd en kon de achterlijn halen, de daaropvolgende voorzet was zuiver maar Matthijs ter Horst verkeek zich op de snelheid van de bal en schoot ‘m vervolgens over.

De tweede helft kwam Sparta fel uit de startblokken. Na een één-tweetje tussen Matthijs ter Horst en Luuc Collou werd Kaj Vonk de diepte ingestuurd, deze zette de bal goed voor op Ron Rietman, maar hij schoot de bal net naast het vijandelijk doel. Sparta kwam er voetballend steeds beter uit en ON Almelo werd op eigen helft teruggedrongen. Na een aantal speldenprikken kwam Sparta uiteindelijk verdiend op voorsprong. Abel zette goed door aan de linkerkant en bezorgde de bal bij Ron Rietman. Hij nam de bal op 20 meter van het doel goed aan en aarzelde geen moment. Uit stand schoot hij de bal, alla Alan Shearer, kiezelhard in de winkelhaak: 0-1. Na deze goal was ON Almelo rijp voor de slacht maar Sparta vergat de score verder uit te breiden. Vooral via de goed ingevallen Danny Reinders werden een aantal goede kansen gecreëerd maar Bjorn, Kaj en Matthijs wisten hier geen raad mee. Hierdoor bleef ON hoop houden op een beter resultaat. Na het inbrengen van een extra spits probeerde ze enigszins wat te forceren. Dit resulteerde in een aantal gevaarlijke corners in de laatste minuten van de wedstrijd, maar Sparta was zelfverzekerd om de overwinning over de streep te trekken. Keeper Remco Oosterbroek hield zijn doel dan ook schoon en het enige wat hij nog uit z’n doel moest vissen was zijn, inmiddels lege, bidon.

Uiteindelijk was het een terechte overwinning voor de manschappen van trainer Jan-Willem van Holland en deze winstpartij was ook nodig om aansluiting te behouden met de bovenste plaatsen op de ranglijst. Volgende week komt OZC uit Ommen op bezoek in Enschede en dan hopen we dat de Spartanen de goede lijn van de afgelopen wedstrijd door kunnen trekken.

Opstelling Sparta: Remco Oosterbroek, Roy Nieuwenhuis (70. Pieter Jan van Zwieten), Tim Jongman, Ron Rietman (70. Danny Reinders), Tom Cornelisse, Kaj Vonk, Bjorn Bekkers, Niek v/d Veen, Abel Gerrits, Matthijs ter Horst, Luuk Collou.

Scoreverloop: 50. Ron Rietman 0-1

 
< terug naar overzicht >

MG Toernooi 2012 (v.v. UDI)

Sportpark Wesselerbrink Midden
Woensdag 23 mei
Sparta 1 - Rigtersbleek 1
Aanvang: 19.00 uur
Toernooischema

Het laatste nieuws

Trainersstaf 2012-2013
16 Mei 2012 Lees verder »
Sparta 2, Sparta A1, B1 en D2 gaan nacompetitie in (update)
15 Mei 2012 Lees verder »
Data en programma nacompetitie district Oost
05 Mei 2012 Lees verder »
Data competitie en beker 2012-2013 bekend
01 Mei 2012 Lees verder »
Trainingsvelden gesloten
28 April 2012 Lees verder »

Supporters Vereniging

Oud papier inzameling

dinsdag 29 mei
wijk Schreurserve

Volg Sparta op Twitter