Programma & Uitslagen Beltona

 

Eerste Speelronde
Datum Poule Aanvang Wedstrijd uitslag
Maandag 09-10-2017 A 20:00 uur AJC’96 – Victoria ´28 (wns) 1-1
Maandag 16-10-2017 D 20:00 uur Stevo – HHC 0-4
Maandag 09-10-2017 H 20:00 uur Dos Kampen – Unicum 2-0
Dinsdag 28 november H 20:00 uur Hierden – Lelystad´67 5-4
Maandag 09-10-2017 I 20:00 uur Zwart Wit´63 – Sparta Nijkerk 1-4
Dinsdag 10-10-2017 A 20:00 uur Avanti W. – BWO 8-0
Dinsdag 10-10-2017 B 19:30 uur PH – Quick´20 0-3
Dinsdag 17-10-2017 C 20:00 uur DETO – Wilhelminaschool 8-1
Dinsdag 10-10-2017 C 20:00 uur MVV´29 – ON 1-3
Dinsdag 19-12-2017 E 20:00 uur De Weide – Noordscheschut
Dinsdag 10-10-2017 E 19:30 uur DZOH – JVC-Dedemsvaart (wns) 7-7
Dinsdag 10-10-2017 F 20:00 uur Alcides wns – FC Meppel 1-1
Dinsdag 10-10-2017 F 19:30 uur SC Emmeloord – Olympia´28 5-1
Dinsdag 10-10-2017 G 20:00 uur ZAC – Wijhe´92 1-0
Dinsdag 10-10-2017 I 20:00 uur SC Hoevelaken – SDC Putten 1-3
Dinsdag 10-10-2017 J 20:00 uur DZC´68 – Zelos 1-2
Dinsdag 17-10-2017 J 20:00 uur Vorden – Concordia Wehl 0-9
woensdag  11-10-2017 B 20:00 uur HSC´21 – Sparta E. 3-0
woensdag  11-10-2017 D 19:30 uur Vr. Boys wns – Dalfsen 1-1
woensdag  11-10-2017 G 20:00 uur Diepenveen – HTC 8-2
.
Tweede Speelronde
Datum Poule Aanvang Wedstrijd uitslag
Maandag 30-10-2017 E 19:30 uur Noordscheschut -DZOH uitgesteld
Maandag 30-10-2017 F 20:00 uur FC Meppel – SC Emmeloord 3-1
Maandag 30-10-2017 H 20:00 uur Lelystad´67 – Dos Kampen uitgesteld
Dinsdag 14-11-2017 A 20:00 uur BWO – AJC’96 1-0
Dinsdag 31-10-2017 A 20:00 uur Victoria’28 – Avanti W. 0-2
Dinsdag 31-10-2017 B 20:00 uur Quick´20 – HSC´21 3-2
Dinsdag 31-10-2017 B 20:00 uur Sparta E. – PH 0-5
Dinsdag 31-10-2017 C 20:00 uur ON – DETO 1-4
Dinsdag 31-10-2017 C 20:00 uur Wilhelminaschool- MVV´29 (wns) 2-2
Dinsdag 31-10-2017 D 20:00 uur HHC – Vroomshoopse boys 5-0
Dinsdag 31-10-2017 E 20:00 uur JVC Dedemsvaart – De Weide 2-6
Dinsdag 31-10-2017 F 20:00 uur Olympia´28 – Alcides 2-3
Dinsdag 31-10-2017 G 19:30 uur HTC – ZAC 1-2
Dinsdag 31-10-2017 G 19:30 uur Wijhe´92 – Diepenveen 3-0
Dinsdag 31-10-2017 H 20:00 uur Unicum – Hierden 1-5
Maandag 30-10-2017 I 19:30 uur SDC Putten – Zwart Wit´63 3-1
Dinsdag 31-10-2017 I 20:00 uur Sparta Nijkerk – SC Hoevelaken 1-3
Dinsdag 31-10-2017 J 20:00 uur Concordia Wehl – DZC´68 1-5
Dinsdag 31-10-2017 J 20:00 uur Zelos – Vorden 6-2
D 20:00 uur Dalfsen – Stevo 4-0
.
Derde  Speelronde        
Datum Poule Aanvang Wedstrijd uitslag
Maandag 27-11-2017 A 20:00 uur AJC’96 – Avanti W. 0-4
Maandag 20-11-2017 H 20:00 uur Dos Kampen – Hierden 3-4
Maandag 27-11-2017 I 20:00 uur Zwart Wit´63 – SC Hoevelaken 2-0
Dinsdag 21-11-2017 A 20:00 uur BWO – Victoria´28 (wns) 1-1
Dinsdag 21-11-2017 B 20:00 uur Quick´20 – Sparta E. 8-1
Dinsdag 21-11-2017 C 20:00 uur ON – Wilhelminaschool 2-3
Dinsdag 28-11-2017 C 20:00 uur DETO – MVV´29 1-0
Dinsdag 21-11-2017 D 20:00 uur HHC – Dalfsen 4-2
Dinsdag 21-11-2017 E 20:00 uur JVC Dedemsvaart – Noordscheschut 3-1
Dinsdag 21-11-2017 E 20:30 uur De Weide – DZOH 0-4
Dinsdag 21-11-2017 F 20.00 uur Olympia´28 – FC Meppel afgelast
Dinsdag 21-11-2017 F 20.00 uur Alcides – SC Emmeloord 6-2
Dinsdag 21-11-2017 G 19:30 uur HTC – Wijhe´92 0-2
Dinsdag 21-11-2017 G 20:00 uur ZAC – Diepenveen 1-2
Dinsdag 21-11-2017 H 20:00 uur Lelystad´67 – Unicum uitgesteld
Maandag 4-12-2017 I 20:00 uur SDC Putten (wns) – Sparta Nijkerk 2-2
Dinsdag 21-11-2017 J 20:00 uur Concordia Wehl – Zelos afgelast
Dinsdag 21-11-2017 J 20:00 uur DZC´68 – Vorden 3-2
Woensdag 22-11-2017 B 20:00 uur HSC´21 – PH 2-1
D 19:30 uur Vr. Boys – Stevo  4-0
.
Vierde  Speelronde        
Datum Poule Aanvang Wedstrijd uitslag
Dinsdag 19-12-2017 E 19:30 uur Noordscheschut – De Weide vervallen
Dinsdag 12-12-2017 F 20:00 uur FC Meppel – Alcides afgelast
Maandag 11-12-2017 H 20:00 uur Lelystad’67 – Hierden afgelast
Dinsdag 12-12-2017 A 20:00 uur Victoria´28 – AJC’96 afgelast
Dinsdag 12-12-2017 A 20:00 uur BWO – Avanti W. afgelast
Dinsdag 12-12-2017 B 20:00 uur Sparta E. – HSC´21 afgelast
Dinsdag 12-12-2017 B 20:00 uur Quick´20 – PH afgelast
Dinsdag 19-12-2017 C 20:00 uur Wilhelminaschool – DETO
Dinsdag 19-12-2017 C 20:00 uur ON – MVV´29
Dinsdag 12-12-2017 D 20:00 uur HHC – Stevo afgelast
Dinsdag 12-12-2017 E 20:00 uur JVC Dedemsvaart -DZOH afgelast
Dinsdag 12-12-2017 F 19:30 uur Olympia´28 – SC Emmeloord afgelast
Dinsdag 12-12-2017 G 19:30 uur Wijhe´92 – ZAC afgelast
Dinsdag 12-12-2017 G 19:30 uur HTC – Diepenveen afgelast
Dinsdag 12-12-2017 H 20:00 uur Unicum – Dos Kampen afgelast
Maandag 18-12-2017 I 20:00 uur Sparta-Nijkerk – Zwart Wit´63
Dinsdag 12-12-2017 I 20:00 uur SDC Putten – SC Hoevelaken afgelast
Dinsdag 12-12-2017 J 20:00 uur Zelos – DZC ´68 afgelast
Dinsdag 13-03-2018 J 20:00 uur Concordia Wehl – Vorden
Woensdag 13-12-2017 D 19:30 uur Dalfsen – Vroomshoopse Boys
.
Vijfde  Speelronde        
Datum Poule Aanvang Wedstrijd uitslag
Maandag 22-01-2018 A 20:00 uur AJC’96 – BWO
Dinsdag 23-01-2018 D 20:00 uur Stevo – Dalfsen
Maandag 22-01-2018 E 19:30 uur DZOH – Noordscheschut
Maandag 22-01-2018 H 20:00 uur Dos Kampen – Lelystad´67
Maandag 22-01-2018 H 20:00 uur Hierden – Unicum
Maandag 22-01-2018 I 20:00 uur Zwart Wit´63 – SDC Putten
Dinsdag 23-01-2018 A 20:00 uur Avanti W. – Victoria´28
Dinsdag 23-01-2018 B 19:30 uur PH – Sparta E.
Dinsdag 23-01-2018 C 20:00 uur DETO – ON
Dinsdag 23-01-2018 C 20:00 uur MVV´29 – Wilhelminaschool
Dinsdag 23-01-2018 E 20:30 uur De Weide – JVC Dedemsvaart
Dinsdag 23-01-2018 F 20:00 uur Alicdes – Olympia’28
Dinsdag 23-01-2018 F 19:00 uur SC Emmeloord  – FC Meppel
Dinsdag 23-01-2018 G 20:00 uur ZAC – HTC
Dinsdag 23-01-2018 I 20:00 uur SC Hoevelaken – Sparta Nijkerk
Dinsdag 23-01-2018 J 20:00 uur DZC´68 – Concordia Wehl
Dinsdag 23-01-2018 J 20:00 uur Vorden – Zelos
Woensdag 24-01-2018 B 20:00 uur HSC´21 – Quick´20
Woensdag 24-01-2018 D 19:30 uur Vroomshoopse Boys – HHC
Woensdag 24-01-2018 G 20:00 uur Diepenveen – Wijhe´92
.
Zesde  Speelronde        
Datum Poule Aanvang Wedstrijd uitslag
Dinsdag 13-02-2018 D 20:00 uur Stevo- Vr. Boys
Maandag 12-02-2018 E 19:30 uur Noordscheschut – JVC Dedemsvaart
Maandag 12-02-2018 F 20:00 uur FC Meppel – Olympia´28
Maandag 12-02-2018 H 20:00 uur Unicum – Lelystad´67
Maandag 12-02-2018 H 20:00 uur Hierden – Dos Kampen
Dinsdag 13-02-2018 A 20:00 uur Victoria ‘28 – BWO
Dinsdag 13-02-2018 A 20:00 uur Avanti W. – AJC’96
Dinsdag 13-02-2018 B 20:00 uur Sparta E. – Quick´20
Dinsdag 13-02-2018 C 20:00 uur Wilhelminaschool – ON
Dinsdag 13-02-2018 C 20:00 uur MVV´29 –  DETO
Dinsdag 13-02-2018 E 19:30 uur DZOH – De Weide
Dinsdag 13-02-2018 F 19:00 uur SC Emmeloord – Alcides
Dinsdag 13-02-2018 G 19:30 uur Wijhe´92 – HTC
Dinsdag 13-02-2018 I 20:00 uur Sparta Nijkerk – SDC Putten
Dinsdag 13-02-2018 I 20:00 uur SC Hoevelaken – Zwart Wit´63
Dinsdag 13-02-2018 J 20:00 uur Zelos -Concordia Wehl
Dinsdag 13-02-2018 J 20:00 uur Vorden – DZC´68
Woensdag 14-02-2018 B 19:30 uur PH – HSC´21
Woensdag 14-02-2018 D 19:30 uur Dalfsen – HHC
Woensdag 14-02-2018 G 20:00 uur Diepenveen – ZAC